Столична влада готується до відновлення роботи метрополітену.
Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.
– Усі розуміють, що нам вкрай необхідно відновлювати і роботу метрополітену. Бо без цього ми не уникнемо транспортної проблеми у місті. Київ готується до відкриття метро. На станціях там зараз наносять спеціальну розмітку – біля кас, турнікетів, на платформах. Щоб нагадувати пасажирам про необхідність дотримуватися дистанції та елементарних правил безпеки, – сказав Кличко.
Він також нагадав, що громадський транспорт столиці перейшов на систему електронного квитка. І після відновлення роботи підземки пасажири зможуть користуватися виключно електронним квитком.
– Сплачувати за проїзд на турнікетах можна буде KyivSmartCard, карткою метро, безконтактною банківською карткою будь-якої платіжної системи – на жовтих турнікетах, мобільними додатками Google Pay та Apple Pay, мобільним додатком KyivSmartСard та разовим квитком з QR-кодом (паперовим або електронним), – повідомив мер Києва.
Протягом місяця з дати відновлення роботи метро пасажири також зможуть використати раніше придбані жетони зеленого кольору.
– Що стосується наземного громадського транспорту. В ньому пасажири, крім електронних способів оплати, до 1 липня зможуть купувати квиток на проїзд і в кондуктора. До вiдновлення роботи метро та наземного транспорту електронний квиток можна купити у Т-кiосках. Їх у столиці понад 300. І розташованi вони переважно на зупинках громадського транспорту, – зазначив Віталій Кличко.
У Лаврі загасили пожежу на даху храму після атаки рф, до ліквідації наслідків у Києві залучено авіацію - МВС
У Києві сервал випав з вікна сьомого поверху, його шпиталізували
У Києві сталася масштабна ДТП, ускладнено рух на вулиці Теліги
рф поширює фейк про "ракету Patriot", яка нібито пошкодила Києво-Печерську лавру - Центр страткому