В Польщі помер ще один українець, який на минулому тижні потрапив в ДТП за участі автобуса. Число жертв зросло до двох.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на посольство України в Польщі.
Станом на 08:30 у медичних закладах перебувають троє громадян України.
“На жаль, 2 громадян України загинули внаслідок ДТП. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблих. Бажаємо швидкого одужання постраждалим”, – повідомили у посольстві.
Нагадаємо, на трасі поблизу міста Радомско 24 липня зіткнулися легковий автомобіль Nissan Quashquai і мікроавтобус Volkswagen, в результаті постраждали семеро громадян України.
Раніше повідомлялося, що в результаті аварії з автобусом в Польщі загинув один громадянин України.
Для схуднення не обов’язково проходити 10 тисяч кроків на день - вчені назвали ефективнішу норму
Робота в Україні влітку 2026 - кого шукають в Одесі та Карпатах та кому платять найбільше
На Вінниччині двоє братів на акваскутерах намагалися незаконно перетнути кордон
Ігор Смілянський буде звільнений з Укрпошти на вимогу НБУ