Україна і Білорусь майже завершили роботи з демаркації державного кордону по всій його протяжності. На сьогодні спеціальні прикордонні знаки не винесені лише на річкових ділянках на Дніпрі та Сожі.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Державну прикордонну службу.
Повідомляється, що в Гомелі пройшло чергове засідання Спільної українсько-білоруської демаркаційної комісії. Учасники обговорили стан та перспективи виконання демаркаційних робіт.
“Також на зустрічі було констатовано завершення спільної роботи з винесення лінії державного кордону з карти на місцевість в зоні відчуження Чорнобильської АЕС, а також в цілому на всій протяжності державного кордону (виключаючи р. Дніпро і р. Сож)”, – йдеться в повідомленні.
Представники обох країн також намітили напрямки подальшої роботи до кінця 2021 року.
Нагадаємо, на початку липня Олександр Лукашенко доручив білоруським прикордонникам повністю закрити кордон з Україною після нібито чергових фактів нелегальних поставок зброї.
Після МЗС Білорусі роз’яснив, що для туристів і “звичайних громадян” кордони залишаються відкритими.
Фон дер Ляєн і "демократична Вірменія": коли слова ЄС розходяться з фактами
МЗС спростувало заяви про "біолабораторії США" в Україні
путін і Трамп не обговорювали можливу зустріч із Зеленським у США – ушаков
"Перемовини та зустрічі мають бути не пустими": Зеленський анонсував активну дипломатію найближчими тижнями