Правоохоронці оголосили підозру співробітникам Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). Мова йде про привласнення 400 тисяч доларів США.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Офісу генпрокурора.
За даними слідства, посадовці АРМА, особи, які здійснюють адвокатську діяльність, та громадянин протягом листопада-грудня 2020 року заволоділи майже 400 тисяч доларів речових доказів.
Так, на підставі підроблених судових рішень, вони перерахували ці грошові кошти на банківські рахунки осіб, які не є учасниками кримінального провадження.
Наразі готується подання до суду про обрання цим шести особам запобіжних заходів.
Джерело РБК-Україна в ДБР повідомило, що підозри вручені главі АРМА Віталію Сигидину і його заміснику Володимиру Павленко, на якого нещодавно було скоєно замах.
На Черкащині правоохоронець отримав підозру через побиття чоловіка під час оповіщення
Синоптики прогнозують спеку наступного тижня, але "до +40 не дійде"
Парламент відкрив шлях до збільшення видатків на оборону на 1,56 трлн гривень
В Україну повернули тіла 522 полеглих - Коордштаб