Внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичної інфраструктури у кількох областях України частина споживачів залишилася без електропостачання, найбільш складна ситуація спостерігається на Донеччині та Херсонщині. Про це повідомляє Міненерго, пише УНН.
Внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичних об’єктів частина споживачів у Запорізькій, Миколаївській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях тимчасово залишаються без електропостачання
Найскладнішою наразі є ситуація на Донеччині та Херсонщині, де через пошкодження енергооб’єктів знеструмлена найбільша кількість споживачів.
Енергетики роблять усе можливе, аби якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів. Відновлювальні роботи тривають цілодобово.
На Сумщині під час ліквідації наслідків ворожої дронової атаки внаслідок повторного удару поранення отримали двоє енергетиків. Постраждалих доставили до лікарні, де їм надають необхідну медичну допомогу.
Застосування обмежень електропостачання сьогодні не прогнозується. Інформацію про можливі зміни в енергопостачанні рекомендується уточнювати на офіційних ресурсах операторів системи розподілу.
Активне споживання електроенергії доцільно перенести на денні години — з 10:00 до 16:00. Споживачів закликають раціонально використовувати електроенергію.
Релігійні погляди українців - до якої церкви громадяни себе відносять
Погода в Україні 14 червня - очікуються дощі та грози
Погода у Карпатах 12 червня принесла похолодання до 0 градусів - фото і прогноз
Військовий облік в Україні - кому в 17 років потрібно з'явитися в ТЦК до 31 липня