54 людини отримали поранення, а 18 зникли безвісти внаслідок вибуху на ключовому комплексі з переробки скрапленого природного газу в Катарі в Рас-Лаффані в неділю, повідомила влада, пише УНН з посиланням на Reuters.
Деталі
Інцидент під час запуску виробництва в промисловому місті Рас-Лаффан призвів до вибуху та пожежі на місцевому газопостачальному підприємстві Barzan у неділю ввечері, йдеться в заяві QatarEnergy. Для локалізації пожежі, яку зараз взяли під контроль, були розгорнуті групи екстреного реагування.
Міністерство внутрішніх справ Катару заявило, що 54 людини отримали поранення, а рятувальні групи розшукують 18 зниклих безвісти. Воно пояснює вибух “технічною аварією” та зазначає, що немає загрози для громадської безпеки.
QatarEnergy не вказала, чи завдав вибух будь-якої шкоди заводу, який постачає газ на внутрішній ринок.
Раніше свідок Reuters повідомив, що в столиці Досі, на південь від об’єкта Рас-Лаффан, було чути гучний “гуркіт”.
Газовий об’єкт Barzan має потужність 39,6 млн кубічних метрів на добу і постачає трубопровідний газ місцевій промисловості та енергетичному сектору Катару.
Він також має потужності для виробництва етану, конденсату, скрапленого нафтового газу та сірки для внутрішнього та експортного ринків.
Об’єкт розташований у промисловому місті Рас-Лаффан, головному місці QatarEnergy для виробництва та експорту СПГ із загальною виробничою потужністю 77 мільйонів метричних тонн на рік, що реалізується за допомогою 14 технологічних ліній.
Під час ударів, завданих під час американо-ізраїльської війни з Іраном, було пошкоджено дві лінії з виробництва СПГ та один із двох заводів з переробки газу в рідке паливо, що призвело до скорочення експортних потужностей країни на 17%, а ремонт, як очікується, триватиме роки.
Стармер пообіцяв Рютте оприлюднити план інвестицій в оборону до липневого саміту НАТО - Reuters
Politico назвало підводні камені на тлі прагнення України швидко просуватися шляхом до членства в ЄС
Верховний лідер Ірану виступив із заявою щодо угоди між Тегераном та Вашингтоном
США та Іран розпочали переговори у Швейцарії щодо ядерної програми та Ормузької протоки