За минулу добу, 27 липня, зафіксовано 15 порушень режиму припинення вогню. Унаслідок обстрілів жоден український військовий не постраждав.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-центр ООС.
Поблизу Золотого-4 та Водяного бойовики вели вогонь з мінометів калібру 120 мм.
У районі населених пунктів Катеринівка та Кам’янка російські окупанти здійснювали обстріли з ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї.
28 липня зафіксовано три порушення режиму припинення вогню. Недалеко від селища Зайцеве російські окупанти обстріляли українські позиції з мінометів калібру 82 мм, ручних протитанкових і автоматичних станкових гранатометів, а також великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.
Поблизу населених пунктів Піски та Водяне бойовики відкрили вогонь зі 120-мм мінометів.
Нагадаємо, рік тому, 27 липня 2020 року, вступив у дію режим припинення вогню на Донбасі.
Крім того, 26 липня на Донбасі унаслідок ворожих обстрілів отримали поранення сім українських військових.
Колапс на польському кордоні - у пункті пропуску "Шегині" застрягли сотні пасажирів
Мадяр заявив про набуття чинності угоди з Україною
росіяни вдарили по обʼєкту ДТЕК на Дніпропетровщині - без світла були тисячі людей
Збитки від війни - які наслідки для довкілля і як вчені їх оцінюють