Під Харковом пасажирський потяг Львів – Бахмут збив дівчину. Вона загинула на місці від отриманих травм.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на поліцію Харківської області.
Повідомляється, що поїзд сполученням Львів – Бахмут збив дівчину на залізничному перегоні Люботин – Нова Баварія в селищі Пісочин.
“Від отриманих травм 19-річна мешканка Пісочина загинула на місці. Інформація зареєстрована в Єдиному обліку заяв і повідомлень. В даний час огляд місця події триває, всі обставини трагедії з’ясовуються”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, минулого тижня в Київській області комбайн виїхав на залізничні колії і в нього врізався потяг Бахмут-Львів, в результаті він затримався в дорозі більш ніж на дві години.
АТБ про постачання товарів - чи є дефіцит продуктів у магазинах через війну
Пенсії в Україні по регіонах - середні розміри виплат від ПФУ
У Севастополі припинили продаж пального та фактично ввели комендантську годину і ряд обмежень
Укриття в Україні працюють з порушеннями санітарно-гігієнічних вимог - що показали перевірки