Біля Харкова дівчина потрапила під потяг Львів – Бахмут

Джерело

Під Харковом пасажирський потяг Львів – Бахмут збив дівчину. Вона загинула на місці від отриманих травм.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на поліцію Харківської області.

Повідомляється, що поїзд сполученням Львів – Бахмут збив дівчину на залізничному перегоні Люботин – Нова Баварія в селищі Пісочин.

“Від отриманих травм 19-річна мешканка Пісочина загинула на місці. Інформація зареєстрована в Єдиному обліку заяв і повідомлень. В даний час огляд місця події триває, всі обставини трагедії з’ясовуються”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, минулого тижня в Київській області комбайн виїхав на залізничні колії і в нього врізався потяг Бахмут-Львів, в результаті він затримався в дорозі більш ніж на дві години.

Схожі повідомлення