Народна депутатка Людмила Буймістер, яку виключили з парламентської фракції “Слуга народу”, прокоментувала рішення колег і зазначила, що розмови про її виключення велися вже давно.
Про це Буймістер розповіла в коментарі “Прямому“.
Народна депутатка зазначила, що такий розвиток подій був очікуваним, адже критика влади з її боку викликала невдоволення керівників фракції “слуг”.
“Давайте відверто – це було дуже очікуване рішення, тому що керівництво фракції говорило про це вже давно. А причини, вони зрозумілі і, як мені переповідали вчора колеги, не приховував пана Арахамія те, що не подобається фракції саме те, що я багато спілкуюся з журналістами та розповідаю, як насправді виглядають речі в енергетичній, на приклад, сфері та з якими проблемами ми стикнемося вже в цьому опалювальному сезоні.