Українські захисники збили крилату російську ракету

Джерело

Сьогодні, 22 березня, близько 5 ранку мобільні підрозділи Збройних Сил України в районі Нової Водолаги, що на Харківщині збили крилату ракету окупантів.

Цю радісну звістку повідомив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов.

Він також додав, що Збройні Сили України тримають позиції, хоч ворог і робить спроби просунутися в сторону Харкова. Проте безуспішно.

«Серед чергових перемог наших Збройних Сил України — трофеї під час боїв з росіянами на околицях Ізюма. Українська армія знищила колону окупантів, ті просто втекли з поля бою, покинувши техніку», — каже Синєгубов.

Зазначимо, український уряд продовжує домовлятися з рф про евакуацію мирного населення Харкова та інших найнебезпечніших міст через воєнні дії.

Даша ГРИШИНА, «Вечірній Київ»

Схожі повідомлення