У Києві акти вандалізму стали вже звичним явищем. Заклики до людей щодо відповідального ставлення до майна громади, на жаль, ні до чого не призводять. Днями злодюги викрали навіть устаткування охолоджуючої рамки.
Про це повідомляє КП УЗН Солом’янського району.
– Випереджуючи звернення і питання «чому не працює освіжаюча рамка в сквері на вулиці Мартиросяна?» ділимось поганою новиною про викрадення форсунок, без яких неможливе належне розпилення води, – пишуть зеленбудівці. – Кому вони згодились не знаємо, але відновлення роботи рамки потребує часу, так як необхідно провести закупівлю нових форсунок. В черговий раз просимо всіх і кожного не псувати те, що зроблено для загального користування.
Новини Києва – оперативно і лаконічно в Telegram!
У Києві затримали організатора нарковечірок - у нього вдома знайшли 2,5 кг наркотиків та психотропів "на будь-який смак"
Метрополітен та КМДА пояснили українцям, чи можна під час тривог приносити матраци й намети у підземку
У Лаврі та Мистецькому арсеналі у Києві триває гасіння пожеж після масованого удару рф
Комбінована атака на Київ: жителі столиці масово спускаються в метро