Екс-радниці колишнього керівника “Укравтодору” Славоміра Новака повідомили про підозру у рамках розслідування про корупцію і відмивання грошей. У справі на цю мить фігурують 5 осіб.
Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
“Зараз по справі повідомлено про підозру 5 особам – в. о. голови “Укравтодору”, двом громадянам Польщі, іноземному громадянину – представника однієї з компаній-учасниць тендерів “Укравтодору”, а також громадянці України – екс-радниці керівника “Укравтодору”.
Робота спільної слідчої групи триває, досліджуються інші можливі епізоди злочинної діяльності на території України, Республіки Польща та інших країн”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, 20 липня Новаку в прокуратурі Варшави висунули звинувачення: його підозрюють у керівництві організованою злочинною групою, яка отримувала вигоду від корупції.
За даними прокуратури Польщі, в результаті корупційних схем він отримав близько 300 тисяч євро.
Відзначимо, в 2016-2019 роках Новак очолював “Укравтодор”, але у вересні подав у відставку, сказавши, що отримав “нову пропозицію”. Крім цього він був міністром транспорту Польщі в уряді “Громадянської платформи”.
Посадовців міськради Дніпра підозрюють у схемі розтрати 15 млн грн на сміттєвому полігоні
Google значно знизила ціну передплати на ШІ та вдвічі збільшила обсяг сховища
Війна руйнує здоров'я українців - Інститут медицини праці розповів про наслідки
У лікарні помер 12-річний хлопчик, якого у лютому збила на переході суддя в Кривому Розі