У Києві двоє чоловіків викрали маршрутку. Їх затримали через кілька хвилин після того, як вони залишили автобус і намагалися втекти.
Про це повідомляє прес-службі патрульної поліції Києва.
Як зазначили правоохоронці, інцидент стався увечері, 26 липня. Чоловіки викрали транспортний засіб під час того, як водій відійшов від маршрутки.
“…Двоє молодиків зайшли в салон автобуса і поїхали в напрямку вулиці Кирилівській. Незабаром порожній “Богдан” виявили на вулиці Тульчинській”, – повідомили патрульні.
Очевидці надали поліції відео, на якому видно як автовикрадачі їздили по вулиці на великій швидкості, здійснювали небезпечні маневри, а також під час поїздки передавали кермо один одному. Після цього чоловіки залишили автобус у дворі і намагалися втекти.
“Вже через кілька хвилин патрульні розшукали і затримали передбачуваних викрадачів на вулиці Кирилівській. На місце події поліцейські викликали слідчо-оперативну групу Шевченківського управління поліції”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, днями у Полтаві під час спроби затримання чоловіка, підозрюваного у викраденні транспортного засобу, той захопив заручника і погрожував підірвати гранату, його досі шукають правоохоронці.
До цього, 21 липня, у Луцьку Максим Кривош захопив автобус з 13 заручниками і погрожував підірвати його, до кінця дня терориста вдалося затримати, ніхто не постраждав.
Лубінець вимагає перевірити донарахування за тепло в Києві
росіяни атакували кінну школу на Сумщині та вбили тварин
В Україні провели другий етап спецоперації "Рубікон": вилучено наркотиків на майже 70 млн грн
Українці масово відмовляються від Netflix після придбання нового сезону російського мультсеріалу "Маша та Ведмідь"