У понеділок, 27 липня 2020 року, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова представила колективу прокуратури м. Києва нового керівника – Олега Кіпера, який раніше працював на посаді заступника прокурора м. Києва.
Про це повідомили в пресслужбі прокуратури міста Києва
Ірина Венедіктова відзначила, що від нового керівника столичної прокуратури очікує ефективної та злагодженої роботи.
-Завдань багато, але сподіваюсь, що колектив столичної прокуратури, працюючи єдиною командою, забезпечить їх ефективне виконання, а результати відповідатимуть запиту суспільства, – наголосила Генеральний прокурор.
У свою чергу, Олег Кіпер подякував за довіру та запевнив, що докладе максимум зусиль для ефективного виконання поставлених завдань.
Олег Кіпер роботу в органах прокуратури розпочав у 2001 році. Працював слідчим Котовської міжрайонної прокуратури Одеської області, прокурором відділу прокуратури Одеської області, прокурором відділу Генеральної прокуратури України, начальником управління прокуратури Івано-Франківської області, заступником прокурора Івано-Франківської області, заступником начальника управління – начальником відділу Генеральної прокуратури України.
9 червня 2020 року наказом Генерального прокурора був призначений на посаду заступника прокурора м. Києва.
У Києві сервал випав з вікна сьомого поверху, його шпиталізували
Кияни отримали січневі платіжки за тепло - Лубінець вимагає перевірки нарахувань
Смерть пораненого військового у столичній лікарні: перевірка медзакладу виявила порушення, проводиться судмедекспертиза
У ніч масштабної атаки на столицю у Перинатальному центрі народилося четверо малюків