У місті Лисичанськ Луганської області невідомі осквернили меморіал військовим Збройних сил України, які визволяли місто від російських найманців. За скоєне зловмисникам загрожує до 5 років в’язниці.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.
Слідство встановило, що в ніч з 23 на 24 липня 2020 року невідомі облили фарбою червоного кольору пам’ятний меморіал загиблим під час визволення Лисичанська в липні 2014 року військовослужбовцям Збройних сил України.
“В рамках кримінального провадження нині проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення особи (осіб), які вчинили протиправні дії щодо меморіального комплексу”, – йдеться в повідомленні.
Фото: осквернений меморіал (https://lug.gp.gov.ua)
Силовики відкрили справу за ч. 2. ст. 297 (Наруга над могилою) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 5 років позбавлення волі.
Нагадаємо, раніше у Криму осквернили могили кримських татар на мусульманському кладовищі.
Також РБК-Україна писало, що у квітні у Вінниці невідомі осквернили Меморіальний комплекс Слави.
Продаж землі Боржави заблокувала АРМА - в чому ебезпека для екології
Списали як знищені - на Харківщині вкрали запчастини ЗСУ на 350 млн гривень
Черги на кордоні з Польщею 10 червня - де найбільші скупчення автомобілів
Погода в Україні 22 червня - до +31, але місцями дощі з грозами