Будівництво російського газопроводу “Північний потік-2” загрожує енергетитчній безпеці Європи. Україна та Польща не допустять реалізації цього проекта.
Про це повідомляє прес-служба МЗС України за результатами зустрічі глав зовнішньополітичних відомств України та Польщі.
Зазначається, що сторони окремо обговорили взаємодію у сфері енергетики та важливу роль, яку Україна та Польща відіграють у гарантуванні енергетичної безпеки Європи.
“Дмитро Кулеба і Яцек Чапутович підкреслили, що російський проєкт Північний потік-2 несе загрозу енергетичній безпеці всієї Європи та домовилися вживати подальших кроків, щоб не допустити його реалізації”, – говориться в повідомленні.
Раніше повідомлялося, що Данія заборонила проводити будівельні роботи газопроводу в своїх водах через нерест тріски, як мінімум до осені.
РБК-Україна писало, що США посилюють тиск на європейські та німецькі компанії, які беруть участь у спорудженні газопроводу “Північний потік – 2”.
Каллас розкрила зміст нових пропонованих санкцій проти рф
Рубіо у вітанні з днем росії згадав про війну в Україні
САП вимагає конфіскувати 5 млн гривень активів у віцепрем’єра Олексія Кулеби
Порошенко на виставці озброєнь Eurosatory 2026: щоб перемогти, ми маємо бути на 3-4 кроки попереду ворога