Україна хоче, аби російські військові офіцери повернулися до складу Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК). Це дозволить досягнути постійного режиму тиші.
Про це повідомив hromadske віцепрем’єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.
Він наголосив, що це дозволить рухатися у напрямку досягнення деескалації.
“Ми маємо надію, що буде відновлена робота СЦКК і російські офіцери, військові повернуться до його складу, тому що це, виходячи з досвіду інших військових конфліктів, механізм, що працює”, – сказав Резніков.
Він додав, що російська сторона не відмовляється від такої участі, але висуває свої вимоги.
Раніше представник ОРДЛО заявив, що Україна має повне право вимагати повернення Росії в СЦКК після того, як бойовики порушили режим повного припинення вогню в перший же день.
Нагадаємо, 27 липня набула чинності домовленість про повне припинення вогню на Донбасі.
У рф замість миру обирають ракети: Зеленський закликав українців сьогодні і наступними днями реагувати на тривоги
Зеленський: українські дрони зможуть долати понад 3000 км
Зеленський провів телефонну розмову з Трампом
Нові санкції Британії проти РФ: під ударом танкери та ГРУ