Президент США Дональд Трамп заявив, що не контактував протягом останніх днів зі своїм радником з національної безпекки Робертом О’Брайеном. Він розповів про це, після того, як у О’Брайена підтвердили коронавірус.
Про це повідомляє прес-служба Білого дому.
Американський лідер у такий спосіб відреагував на заяви про те, що він сам міг заразитися коронавірусом.
“Я його (О’Брайена, – ред.) останнім часом не бачив”,- сказав Трамп.
РБК-Україна писало, що О’Брайєна не бачили в офісі Трампа з кінця минулого тижня, він нібито працює віддалено з дому.
Нагадаємо, минулого тижня президент США Дональд Трамп вперше публічно надів медичну маску.
На початку липня стало відомо про зараження коронавірусом радниці президента Дональда Трампа Кімберлі Гілфойл.
Президент анонсував наступні кроки для створення європейської антибалістичної системи
"Ваші безпідставні атаки не мають сенсу!". Мелоні гостро відповіла на закиди Трампа
Зеленський підтвердив повторне ураження Московського НПЗ
Україна у травні деокупувала на 100 км² більше, ніж захопили росіяни - міністр оборони