КИЇВ. 15 серпня. УНН. Російська поліція затримала молодого чоловіка біля посольства Білорусі в Москві і викликала “швидку”. Про це повідомляє УНН з посиланням на ТАСС.
Так на акцію біля посольства зібралися близько 200 осіб.
“Один з учасників акції став на коліна біля будівлі посольства. На його обличчі та одязі була засохла кров. Співробітникам поліції, які підійшли, він сказав, що сьогодні вночі його побили біля посольства. Поліцейські взяли його за руки і за ноги, віднесли до автозаку і викликали йому швидку допомогу”, – пишуть у виданні.
Додамо, що протестувальники збираються біля посольства вже сьомий день.
Нагадаємо, що 15 серпня білоруський лідер Олександр Лукашенко і президент Росії Володимир Путін у телефонній розмові обговорили ситуацію, яка складається всередині і навколо Білорусі.
Раніше УНН писав, що в Мінську безліч людей прийшли вшанувати пам’ять загиблого в протесті.
США "за тисячі миль" від війни, зброю Києву "давав Обама" - Трамп про Україну на саміті G7
Євросоюз на саміті ухвалив висновки щодо України - що сказали про вступ до ЄС, ППО і санкції проти рф
Пацієнти з Еболою тікають із лікарень у Конго через голодну кризу
НПЗ, нафтобази та термінали у портах: у ЦПД показали карту ударів СОУ по нафтових об'єктах рф у червні