У неділю, 16 серпня, президент Білорусі Лукашенко звернувся до учасників провладного мітингу в центрі Мінська. За його словами, людей зібрали на мітинг не для того, щоб вони захистили президента.
Про це повідомляє РБК-Україна.
“Спасибі вам, мінчани, що ви чверть століття терпіть мене, людини, яка приїхала з провінції. Я покликав вас сюди не для того, щоб ви мене захистили… Я не прихильник вулиць і площ… Ми зробили те, про що мріяли мільйони попередників – ми побудували суверенна, незалежна держава, час обрало нас і ми це зробили Це не моя вина, що довелося покликати вас на допомогу…”, – заявив Лукашенко.
Новина доповнюється…
Зеленський пропонував путіну зустріч на саміті G7
Що заявила Матернова
путін заявив про готовність до переговорів з Україною на основі Стамбульських угод
Мадяр наказав розслідувати затримання інкасаторів Ощадбанку в Угорщині