У неділю, 16 серпня, відбулася чергова телефонна розмова президентів Росії та Білорусії Олександра Лукашенка і Володимира Путіна. Сторони обговорювали ситуацію в Білорусі.
Про це повідомляє білоруське державне агентство “Белта”.
Як наголошується, Путін висловив Лукашенку своє бачення ситуації, що складається навколо Білорусі.
“Глави держав провели ґрунтовні консультації з усіх питань. Лідери країн ще раз підтвердили домовленість, що в разі загострення ситуації в частині зовнішніх загроз сторони будуть спільно реагувати відповідно до положеннями, передбаченими Договором про колективну безпеку”, – йдеться в повідомленні.
Новина доповнюється…
Президентка Єврокомісії привітала домовленості США та Ірану і закликала відкрити Ормузьку протоку
Зеленський відправив Орден Білого Орла назад президенту Польщі “Новою Поштою”
Депутату Ужгородської міськради повідомили про підозру через недостовірне декларування на майже 78 млн грн
Європарламент запроваджує нову систему висилки нелегальних мігрантів з ЄС