Лукашенко знову подзвонив Путіну

Джерело

У неділю, 16 серпня, відбулася чергова телефонна розмова президентів Росії та Білорусії Олександра Лукашенка і Володимира Путіна. Сторони обговорювали ситуацію в Білорусі.

Про це повідомляє білоруське державне агентство “Белта”.

Як наголошується, Путін висловив Лукашенку своє бачення ситуації, що складається навколо Білорусі.

“Глави держав провели ґрунтовні консультації з усіх питань. Лідери країн ще раз підтвердили домовленість, що в разі загострення ситуації в частині зовнішніх загроз сторони будуть спільно реагувати відповідно до положеннями, передбаченими Договором про колективну безпеку”, – йдеться в повідомленні.

Новина доповнюється…

Схожі повідомлення