У неділю, 16 серпня, президент Білорусі Лукашенко звернувся до учасників провладного мітингу в центрі Мінська. За його словами, людей зібрали на мітинг не для того, щоб вони захистили президента.
Про це повідомляє РБК-Україна.
“Спасибі вам, мінчани, що ви чверть століття терпіть мене, людини, яка приїхала з провінції. Я покликав вас сюди не для того, щоб ви мене захистили… Я не прихильник вулиць і площ… Ми зробили те, про що мріяли мільйони попередників – ми побудували суверенна, незалежна держава, час обрало нас і ми це зробили Це не моя вина, що довелося покликати вас на допомогу…”, – заявив Лукашенко.
Новина доповнюється…
Трамп вимагає в оборонних компаній США пришвидшити виробництво озброєння
На "Рамштайні" анонсували близько 4 млрд доларів допомоги Україні - Федоров
Суд заочно відправив під арешт екснардепа Іванющенка
"Ваші безпідставні атаки не мають сенсу!". Мелоні гостро відповіла на закиди Трампа