У неділю, 16 серпня, відбулася чергова телефонна розмова президентів Росії та Білорусії Олександра Лукашенка і Володимира Путіна. Сторони обговорювали ситуацію в Білорусі.
Про це повідомляє білоруське державне агентство “Белта”.
Як наголошується, Путін висловив Лукашенку своє бачення ситуації, що складається навколо Білорусі.
“Глави держав провели ґрунтовні консультації з усіх питань. Лідери країн ще раз підтвердили домовленість, що в разі загострення ситуації в частині зовнішніх загроз сторони будуть спільно реагувати відповідно до положеннями, передбаченими Договором про колективну безпеку”, – йдеться в повідомленні.
Новина доповнюється…
"ЄС" закликала світ відреагувати на удар по Лаврі та Арсеналу
“Новий етап європейської інтеграції”, – Порошенко привітав відкриття першого переговорного кластера про вступ України до ЄС
"Якщо він це не зробить - зробимо ми": Зеленський закликав лукашенка вимкнути техніку, що коригує атаки рф по Україні
Слідча комісія ООН заявила про продовження ізраїльського геноциду палестинців у Газі