Корупціонер та шантажист: за що Президента просять звільнити Артема Ситника

 Джерело

КИЇВ. 16 серпня. УНН. На сайті електронних петицій Президента України з’явилася петиція про звільнення директора НАБУ Артема Ситника, повідомляє УНН.

Автором петиції виступив Попович Ростислав Ігорович.

У петиції вказується, що НАБУ не виконує покладені на нього завдання, постійно потрапляє в скандали через некомпетентність, професійну непридатність, ангажованості директора і надзвичайно низького професійного рівня його працівників.

Так, вказується, що за п’ять років існування серед “досягнень” головного антикорупційного органу:

– корупціонером визнано директора НАБУ Артема Ситника, згідно рішення Рівненського апеляційного суду від 03.12.2019 р.

– держава (платники податків) витратила на НАБУ понад 4 млрд. грн., а НАБУ державі повернуло лише 600 млн. грн.

– за час існування НАБУ корупції в Україні менше не стало, а швидше навпаки: згідно дослідження Transparency International за 2019 рік Україна втратила 2 бали і опустилася на 5 позицій в антикорупційному рейтингу.

– все частіше НАБУ стає інструментом політичного впливу, шантажу. Напередодні важливих державних призначень дивним чином активізується Артем Ситник із обшуками. Це навряд чи може говорити про випадковий збіг, а швидше про цілеспрямовану спробу дискредитації тих чи інших осіб.

– майже всі судові рішення по справах, ініційованих НАБУ, винесені за результатами укладених з підозрюваними угод зі слідством. Тобто вони, скоріше, досягнуті за рахунок тиску та шантажу й не можуть слугувати підтвердженням якісної роботи детективів НАБУ.

Нагадаємо, Артем Ситник був призначений на посаду в 2015 році.

У 2019 Ситника, на підставі рішення суду, внесли в реєстр осіб які вчинили корупційні діяння. Також, в ЗМІ з’являлася інформація про те, що Ситник таємно відвідує 5 президента України Петра Порошенка.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *