Ворожі атаки і негода залишили без світла частину 6 областей

Джерело

Ворожі атаки залишили без електропостачання частину шести областей,  негода – одну, графіків не очікується, але слід економити у вечірній пік споживання, повідомили у Міненерго у п’ятницю, пише УНН.

Ворожі атаки

Внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичних об’єктів частина споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Харківській, Полтавській та Херсонській областях тимчасово залишаються без електропостачання

– повідомили у Міненерго.

Енергетики роблять усе можливе, аби якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів. Відновлювальні роботи тривають цілодобово, вказали у міністерстві.

Негода

“Через негоду без електропостачання залишається 2 населених пункти на Полтавщині”, – ідеться у повідомленні.

Ремонтні бригади працюють над відновленням.

Споживання

“Застосування обмежень сьогодні не прогнозується”, – вказали у Міненерго.

Активне енергоспоживання сьогодні, утім, радять перенести на денний час – з 10:00 до 16:00. “У вечірні години просимо споживачів, за можливості, ощадливо використовувати електроенергію – з 18:00 до 22:00. Це допомагає знизити навантаження на систему”, – зазначили у міністерстві.

Схожі повідомлення