У ніч на 26 червня російські окупанти завдали удару по енергетичній інфраструктурі Одещини. Про це повідомляє УНН з посиланням на ДТЕК.
Деталі
Ремонтні роботи потребують часу. Робимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути електропостачання всім мешканцям області
Нагадаємо
Через російські обстріли 26 червня без електропостачання тимчасово залишилися споживачі у шести областях. Українцям радять економити електроенергію ввечері.
Психічні розлади серед українців - симптоми зросли в три-п'ять разів
Викрадали чоловіків, катували і ґвалтували - на Одещині затримали групу працівників ТЦК
Іпотека єОселя під 3% буде діяти для ветеранів і родин загиблих
Як відрізнити фальшиві гроші від справжніх - основні ознаки підробки