Біля найбільшого в Білорусі універсального магазину (ГУМ) затримали кількох учасників сьогоднішньої акції в Мінську. Затриманих відвезли в невідомому напрямку.
Про це повідомляє “Радіо Свобода – Білорусь” у Telegram.
Повідомляється, що біля ГУМа співробітники правоохоронних органів у штатському вискочили з білого мікроавтобуса без номерів, схопили кілька осіб та повезли їх в невідомому напрямку. Натовп протестуючих був обурений, однак не вступив в протистояння з силовиками.
Відзначимо, сьогодні в Білорусі відбувся найбільший в історії країни мітинг. Марш свободи в Мінську зібрав, за різними оцінками, близько 200 тисяч осіб. На даний момент масові акції вже завершені, і люди розходяться по домівках.
Нагадаємо, на мітингу в Мінську опозиція озвучила свої політичні вимоги; зокрема, протестувальники хочуть відставки чинного президента Олександра Лукашенка і звільнення всіх політичних ув’язнених.
Також РБК-Україна писало, що сьогодні акції пройшли по всій Білорусі.
росіяни атакували Павлоград - пошкоджено багатоповерхівку, четверо людей поранені
рф масовано атакує енергооб'єкти ДТЕК на Дніпровщині впродовж двох діб
Свириденко очолить українську делегацію на конференції з відбудови у Гданську
Відмова від іноземного громадянства - хто в Україні до 16 липня має подати декларацію в ДМС