У ніч на 23 червня російські окупанти обстріляли енергетичну інфраструктуру Дніпропетровщини. Без світла залишилися 34 тис. родин, повідомляє УНН з посиланням на ДТЕК.
Деталі
Енергетики оперативно розпочали відновлювальні роботи. Вже за кілька годин електропостачання повернули всім родинам, які були знеструмлені внаслідок атаки
Нагадаємо
Через бойові дії та російські обстріли 23 червня без електропостачання залишилися споживачі у п’яти областях України. Йдеться про споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській, Харківській та Чернігівській областях.
Погрожував ножем та стріляв: в Нацполіції розповіли деталі затримання в Ужгороді
Погода в Україні 15 червня - очікується ороткочасний дощ та гроза
Довічне отримав чоловік за ґвалтування трьох падчерок - рішення домоглися в апеляції за підтримки Генпрокурором Кравченком обвинувачення
Корупція в медицині - у Раді пропонують посилити покарання