На Філіппінах двоє школярів відкрили стрілянину в школі, загинули троє учнів

Джерело

У середній школі міста Таклобан у центральній частині Філіппін двоє озброєних учнів відкрили стрілянину, внаслідок чого загинули троє школярів і щонайменше 20 осіб дістали поранення. Про це повідомляє Associated Press із посиланням на поліцію, пише УНН.

Деталі

Напад стався в понеділок у Національній середній школі Сан-Хосе, де навчається понад 1500 учнів.

За даними поліції, підозрюваних віком 14 і 15 років затримали. Вони були учнями цього ж навчального закладу.

Підозрювані заявили про цькування в школі

Начальник регіональної поліції Джейсон Капой повідомив, що 15 із 20 постраждалих отримали вогнепальні поранення. Решта травмувалися під час втечі, коли вистрибували з вікон або падали в натовпі.

За словами правоохоронця, нападники увірвалися до двох навчальних класів.

Підозрювані увірвалися у дві кімнати, бо після стрілянини в першій діти розбіглися, а підозрювані, очевидно, побігли за кількома жертвами в іншу кімнату

– сказав Капой.

Під час первинного допиту затримані заявили, що зазнавали цькування в школі. Наразі поліція перевіряє цю інформацію та встановлює мотиви нападу.

За даними слідства, один із підозрюваних використав 9-мм пістолет, який отримав від своєї тітки-поліцейської. Другий був озброєний револьвером калібру .38.

Президент Філіппін Фердинанд Маркос-молодший доручив провести ретельне розслідування трагедії та посилити заходи безпеки в школах, на робочих місцях і в громадських місцях.

Поліція повідомила, що після завершення слідчих дій неповнолітніх передадуть під нагляд соціальних служб.

Схожі повідомлення