У США завершився 42-денний карантин для останніх пасажирів круїзного лайнера MV Hondius, на борту якого стався спалах хантавірусу. Унаслідок зараження померли троє людей, повідомляє Associated Press, пише УНН.
Деталі
Останні вісім американських пасажирів залишили спеціалізоване карантинне відділення в штаті Небраска. Завершення карантину підтвердили в Міністерстві охорони здоров’я та соціальних служб США.
Завдяки тісній співпраці між федеральними, державними та місцевими партнерами, HHS допомогло захистити американський народ, стримати потенційні ризики та довести ці зусилля з реагування до успішного завершення
Спалах хантавірусу був зафіксований минулого місяця на борту судна MV Hondius біля Канарських островів. Після цього понад 120 пасажирів евакуювали, зокрема 18 громадян США, яких доправили до Національного карантинного центру в Омасі.
Загалом серед людей, які перебували на борту, підтвердили 13 випадків зараження хантавірусом, троє інфікованих померли.
Одна з пасажирок, американка Анджела Перріман, розповіла, що карантин офіційно завершився в неділю вдень, після чого пасажирам дозволили повернутися додому.
Ми були замкнені в наших кімнатах до 13:55. А о 14:00 – “Гаразд, тоді всі виходьте та йдіть додому”
За даними AP, більшість американських пасажирів уже повернулися додому, хоча частина з них раніше була змушена пройти додатковий карантинний моніторинг.
росія входить у "кінцеву стадію" воєнної економіки, резерви майже вичерпані - дослідження
Фото зруйнованого собору і дипломатія Макрона допомогли схилити Трампа на бік України – Politico
Американські удари по Ірану пошкодили два водосховища - ЗМІ
Угорщина розблокувала переговори про вступ України до ЄС через нову угоду