Інтенсивність судноплавства через Ормузьку протоку останніми днями зростає на тлі переговорів між США та Іраном. За даними MarineTraffic, протягом останніх 24 годин через стратегічний морський коридор пройшли щонайменше два десятки комерційних суден, повідомляє CNN, пише УНН.
Деталі
Зокрема, з Перської затоки вийшли вісім танкерів і два вантажні судна. У зворотному напрямку до затоки зайшли ще вісім танкерів та шість вантажних суден.
За інформацією CNN, ці показники свідчать про помітне пожвавлення руху порівняно з попередніми місяцями, коли судноплавство залишалося обмеженим на тлі війни з Іраном, що триває з кінця лютого.
У протоці зменшилася активність GPS-перешкод
Протягом останніх місяців у районі Ормузької протоки фіксували масштабні випадки підміни GPS-сигналу, через які навігаційні системи суден могли відображати некоректні координати.
Однак останніми днями інтенсивність таких перешкод помітно знизилася, що також сприяло стабілізації судноплавства через один із найважливіших маршрутів для світових поставок нафти.
Два пасажирські поїзди зіткнулися в Англії, є загиблий і травмовані
У Німеччині розслідують ймовірний підпал електропідстанції, який залишив без світла тисячі людей
Зеленський і Рютте обговорили посилення ППО та постачання антибалістичних ракет
США заявили про ліквідацію близько 200 бойовиків ІДІЛ під час операцій у Нігерії