Головний переговірник Ірану заявив, що Ормузька протока перебуватиме під управлінням Тегерана

Джерело

Головний переговірник іранської делегації Мохаммад Багер Калібаф заявив, що Ормузька протока надалі перебуватиме під управлінням Ірану та функціонуватиме відповідно до норм міжнародного права. Про це він сказав після переговорів у Швейцарії, повідомляє CNN, пише УНН.

Деталі

Калібаф, який також обіймає посаду спікера парламенту Ірану, дав коментар іранським державним ЗМІ під час повернення зі Швейцарії.

Сподіваємося, що ми зможемо знову активувати протоку з точки зору проходу та повернути процвітання регіональній та світовій економіці

– заявив він.

За словами іранського посадовця, під час переговорів зі США сторони обговорювали питання повернення заморожених іранських активів, а також продажу іранської нафти.

Іранські посадовці прибули до Оману для нових консультацій

У понеділок увечері Калібаф та міністр закордонних справ Ірану Аббас Арагчі прибули до Оману.

Там вони провели зустріч із міністром закордонних справ країни Бадром аль-Бусаїді.

Як зазначає CNN, сторони обговорили подальші мирні зусилля та питання забезпечення безпечного судноплавства в Ормузькій протоці.

Схожі повідомлення