Головний переговірник іранської делегації Мохаммад Багер Калібаф заявив, що Ормузька протока надалі перебуватиме під управлінням Ірану та функціонуватиме відповідно до норм міжнародного права. Про це він сказав після переговорів у Швейцарії, повідомляє CNN, пише УНН.
Деталі
Калібаф, який також обіймає посаду спікера парламенту Ірану, дав коментар іранським державним ЗМІ під час повернення зі Швейцарії.
Сподіваємося, що ми зможемо знову активувати протоку з точки зору проходу та повернути процвітання регіональній та світовій економіці
За словами іранського посадовця, під час переговорів зі США сторони обговорювали питання повернення заморожених іранських активів, а також продажу іранської нафти.
Іранські посадовці прибули до Оману для нових консультацій
У понеділок увечері Калібаф та міністр закордонних справ Ірану Аббас Арагчі прибули до Оману.
Там вони провели зустріч із міністром закордонних справ країни Бадром аль-Бусаїді.
Як зазначає CNN, сторони обговорили подальші мирні зусилля та питання забезпечення безпечного судноплавства в Ормузькій протоці.
Вступ України та Молдови до ЄС більше не буде синхронним - Фон дер Ляєн
Венс визнав, що інтереси США та Ізраїлю щодо Ірану можуть "розходитися"
Трамп назвав ліквідованого Сулеймані "шаленим генієм" та пов’язав його смерть із нинішньою угодою з Іраном
Примусовий призов допоміг військовим М'янми переломити хід громадянської війни