Власники нерухомості наростили сплату податку на 13% – де найбільше

Джерело

Власники нерухомості сплатили до бюджету 5,5 млрд грн, найбільше – у столиці (20%) та Київській області (11%), повідомили у Державній податковій служби України, пише УНН.

За перші п’ять місяців 2026 року власники нерухомості сплатили 5,5 млрд грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 12,9% більше, ніж торік. Тоді бюджет отримав 4,9 млрд грн

– повідомили в податковій службі.

Столиця та трійка регіонів-лідерів, як вказано, забезпечили значну частину від усієї суми надходжень:

  • місто Київ – 1,1 млрд грн;
  • Київська область – 612,8 млн грн;
  • Дніпропетровська область – 564,8 млн грн;
  • Львівська область – 539,5 млн грн.

Усі зібрані кошти залишаються в місцевих бюджетах, що, як вказано, дозволяє громадам самостійно фінансувати відновлення інфраструктури, роботу комунальних служб та соціальні проєкти під час воєнного стану.

Схожі повідомлення