Частина п’яти областей залишилися без світла через атаки рф та негоду, споживання падає

Джерело

Частина п’яти областей залишилася без електропостачання через ворожі атаки і негоду, споживання впало, повідомили у Міненерго та НЕК “Укренерго” у середу, пише УНН.

Ворожі атаки

Внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичних об’єктів частина споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській та Харківській областях тимчасово залишаються без електропостачання

– повідомили у Міненерго.

Енергетики роблять усе можливе, аби якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів. Відновлювальні роботи тривають цілодобово, зазначили у міністерстві.

Негода

“Через негоду без електропостачання залишається 20 населених пунктів на Кіровоградщині та Сумщині”, – ідеться у повідомленні.

Ремонтні бригади працюють над відновленням. 

Споживання

“Застосування обмежень сьогодні не прогнозується”, – вказали у Міненерго.

За даними Укренерго, споживання електроенергії знизилось. Причина змін – безхмарна погода на всій території України. Це зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі.

“Активне енергоспоживання сьогодні варто перенести на денний час – з 09:00 до 17:00. У вечірні години просимо споживачів, за можливості, ощадливо використовувати електроенергію – з 18:00 до 22:00. Це допомагає знизити навантаження на систему”, – зазначили у Міненерго.

Схожі повідомлення