Робоча група при Одеській облдержадміністрації “Прозорість і підзвітність” заблокувала непотрібних трендів на 370 млн 500 тис грн. Про це повідомляє очільник ОВА Олег Кіпер, передає УНН.
“Цифра дня: 370 500 000+ гривень зекономлених коштів на тендерах. Саме таку суму громади Одещини могли втратити через переплату на оголошених закупівлях. І саме таку суму робоча група при обладміністрації “Прозорість і підзвітність” заблокувала, щоб повернути її назад в бюджети для більш раціональних витрат. Передусім – на підтримку наших воїнів”, – пише Кіпер.
Серед скасованих тендерів, зокрема завищені закупівлі харчових продуктів, меблів, автівок, розробка документації, не термінові ремонти та інше, уточнив Кіпер.
“Працюємо далі, раціональне використання коштів – запорука нашої Перемоги!”, – резюмував він.
Нагадаємо
Наприкінці минулого року при Одеській облдержадміністрації за ініціативи Кіпера запрацювала робоча група “Прозорість та підзвітність”. До складу робочої групи увійшли представники обласних управлінь СБУ, прокуратури та Нацполіції. А ще – Бюро економічної безпеки і НАБУ. Робоча група, серед іншого, здійснює контроль за належним використанням коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії, аналізує інформацію про закупівлі тощо.
Генпрокурор розповів, скільки проваджень щодо бізнесу були закриті протягом року
Зеленський зустрівся із прем'єром Індії, обговорили "хороші промислові та інші проєкти"
Росія імпортуватиме паливо через гострий дефіцит на тлі атак українських дронів
Ексміністр Віктор Бойко отримав підозру