У Києві за останню добу зафіксовано 307 нових випадків коронавірусної інфекції. Це найбільша кількість з початку епідемії.
Про це повідомляється на сайті РНБО.
Прес-служба КМДА оголосила терміновий онлайн прес-брифінг київського міського голови Віталія Кличка щодо ситуації з захворюваністю коронавірусом у столиці, який почнеться о 12:00.
Як повідомляло РБК-Україна, в Україні за останню добу підтвердили 1987 нових випадків коронавірусної інфекції.
Так, за час епідемії СOVID-19 в Україні підтвердили вже 104 958 випадків. Одужали 51 735 осіб. Померли від хвороби 2 271 людина
Нагадаємо, Україна вийшла на 7 місце в Європі за кількістю випадків COVID-19, а за 21 серпня опинилася на 3-му місці серед країн континенту, за кількістю нових випадків коронавірусу.
Також РБК-Україна писало, що МОЗ оновив перелік країн “червоної зони” за COVID-19.
Відзначимо, за даними опитування КМІС, готові зробити щеплення від коронавірусу безкоштовною, схваленої ВООЗ, вакциною менш як половина українців – 47%, не будуть цього робити 42% респондентів.
Українці масово відмовляються від Netflix після придбання нового сезону російського мультсеріалу "Маша та Ведмідь"
Інформація про захоплення рф Іволжанського на Сумщині росіянами є фейком - Сили оборони
Виплати військовим в Україні - як розраховують та види додаткових нарахувань у 2026 році
Поїзди з Польщі до України затримуються на 3 години 20 червня