З нагоди відзначення Дня Державного Прапору України біля будівлі столичної мерії підняли синьо-жовтий стяг.
Міський очільник Віталій Кличко зазначив, що національний прапор є оберегом, з яким ідуть в бій наші захисники, а також на знак перемоги підіймають спортсмени.
– У спорті завжди, де я б не боксував, зі мною був український прапор. Це надихало мене і надавало сил, допомагало перемагати. І це завжди була наша з вами спільна перемога! – підкреслив Кличко.
Він разом з братом Володимиром Кличком вручив паспорти громадян України 20 киянам – переможцям олімпіад, змагань, конкурсів та активістам.

– Наше покоління – це приклад незламності духу. Покоління, що здатне розвиватися, змінюватися та рухатися до нових вершин. Ми – завтрашній день України. Я пишаюся, що я українець і прекрасно розумію відповідальність жити під жовто-блактиним стягом, – зазначив юний киянин Віталій Цвігун.
На останок Віталій Кличко зауважив, що вчора на Печерських пагорбах підняли найбільший прапор України. Тепер прапор видно майже з кожної точки столиці – і вдень і вночі.
Ольга Косова, фото Бориса Корпусенка
У Києві внаслідок російської атаки знищено інноваційний термінал "Нової пошти"
Нічна атака на Київ: у місті палають будинки та зникло електропостачання
Смерть пораненого військового у столичній лікарні: перевірка медзакладу виявила порушення, проводиться судмедекспертиза
У Лаврі загасили пожежу на даху храму після атаки рф, до ліквідації наслідків у Києві залучено авіацію - МВС