КИЇВ. 24 серпня. УНН. Членів Координаційної ради Ольгу Ковалькову і Сергія Дилевського звинувачують в незаконній організації страйків. Члена президії Лілію Власову сьогодні викликають на допит до Слідчого комітету. Про це заявили члени ради на прес-конференції в понеділок, передає УНН з посиланням на Тut.by.
Так, повідомляється, що Власова нагадала, що Рада – громадянська платформа, в яку об’єднуються різні верстви населення, мета якої – обговорити з владою варіанти виходу з політичної кризи.
“Але на Координаційну раду чиниться серйозний тиск”, – сказала Власова.
Повідомляється, що раніше в Слідчий комітет на допит в рамках кримінальної справи за ст. 361 викликали членів Координаційної ради Максима Знака і Сергія Дилевського. Вони дали пояснення, подробиці через підписку повідомити не змогли, у справі вони проходять як свідки.
Як повідомляв УНН, 24 серпня бійці білоруського ОМОНу затримали довірену особу Світлани Тіхановском Ольгу Ковалькову і члена Координаційної ради опозиції Сергія Дилевського на прохідній Мінського тракторного заводу (МТЗ).
Через спеку у Франції закрили понад 800 шкіл та коледжів
Навроцький пояснив, чому забрав у Зеленського орден Білого Орла
лукашенко вибачився перед Зеленським та визнав вразливість білорусі перед ЗСУ
Індія та Китай заявили про прогрес у відновленні двосторонніх відносин