Члена Координаційної ради Білорусі Ольгу Ковалькова, яку затримали в понеділок, перевели з РУВС до ізолятора тимчасового утримання. Водночас немає інформації про переведення в СІЗО іншого затриманого опозиціонера Сергія Дилевського.
Про це йдеться на сторінці Ольги Ковальковой в Facebook.
“Ольгу Ковалькову з Партизанського РУВС перевели на Окрестіна”, – йдеться в дописі.
Також повідомляється, що інший затриманий член Координаційної ради – Сергій Дилевський – не був помічений в транспорті, і його переведення до СІЗО поки не підтверджено.
Нагадаємо, у Білорусі правоохоронці затримали членів президії Координаційної ради опозиції Ольгу Ковалькову і Сергія Дилевського за звинуваченням в організації несанкціонованих масових заходів.
Раніше проти Координаційної ради опозиційних сил генеральна прокуратура Білорусі відкрила кримінальну справу за статтею про захоплення влади.
Також РБК-Україна писало, що Лукашенко назвав Координаційна рада опозиції “чорною сотнею”, заявивши, що створення альтернативних органів влади в країні є незаконним.
Зазначимо, що після президентських виборів 9 серпня, на яких переможцем був оголошений Олександр Лукашенко, у Білорусі почалися масові протести.
Силовики використовували проти демонстрантів світлошумові гранати, сльозогінний газ, водомети і вогнепальну зброю. Більше 7 тисяч людей затримали, з них 600 подали заяви про насильство з боку міліції.
Партизани заявили про диверсію на підстанції в таганрозі та зрив виробництва російських дронів
"Вони не знають, як поговорити" - Трамп закликав Зеленського та путіна до прямого діалогу
G7 скоординує відповідь на спалах Еболи в Африці – Кошта
Європу накриє екстремальна спека до 40 градусів найближчими днями