КИЇВ. 25 серпня. УНН. Ф’ючерси на нафту марки Brent з постачанням у жовтні у вівторок зранку під час торгів зросли в ціні до 45,16 долара за барель, передає УНН з посиланням на дані Bloomberg.
За даними видання станом на 8:05, вартість ф’ючерсів на нафту марки Brent піднялася на 0,07%.
При цьому ціна жовтневих ф’ючерсів на нафту марки WTI впала до 42,48 долара за барель, втративши 0,33%.
Нагадаємо, світовий ринок нафти 9 березня пережив “чорний понеділок” — найбільше різке падіння цін з 1991 року з початком війни у Перській затоці. Після цього на ринку нафти сталося ще кілька обвалів цін — на тлі ситуації з коронавірусом і обмежень через пандемію у найбільших економіках світу, залишаючи ринок перевантаженим різким зниженням попиту і надмірним надлишком нафти.
12 квітня країни-члени ОПЕК+, у тому числі РФ, домовилися скоротити видобуток нафти в умовах пандемії. Кінцеве зменшення видобутку мало становити 9,7 мільйона барелів на добу, угода набула чинності з травня.
В ОПЕК прогнозували ціни на нафту на рівні 40 доларів за барель у другій половині року.
Тіньовий флот, енергетика та ВПК. Євросоюз ухвалив мініпакет нових санкцій проти Росії
Логістична мережа в Польщі з білоруським власником обминає антиросійські санкції
Ціни на нафту прямують до найбільшого тижневого падіння за останні місяці після перемир'я на Близькому Сході
Нові виплати до 170 тисяч, "мотиваційні контракти" та правила демобілізації військових - що передбачає нова постанова уряду