Комітет Верховної ради з питань бюджету погодив підвищення зарплат медичним працівникам. Підвищення очікується уже з вересня.
Про це повідомляє прес-служба партії “Слуга народу” у своєму Telegram.
“Вже з вересня на медиків чекає підвищення зарплати. На нові доплати до окладу працівників із Фонду СOVID-19 виділять 6 мільярдів гривень. Таке рішення сьогодні погодив бюджетний комітет на своєму засіданні”, – вказано у повідомленні.
Вказано, що у вересні – грудні 2020 року:
лікарі (незалежно від посад – 133 тисячі осіб) отримають доплату розміром 70% від посадового окладу, тобто 3561 гривню на місяць;
фахівці з базовою вищою та неповною вищою медичною освітою (247 тисяч осіб) отримають доплату розміром 50%, тобто щомісячна доплата – 2361 гривня;
молодший медперсонал (138 тисяч осіб) – 25% мінімальної заробітної плати, тобто щомісячна доплата – 1181 гривня.
Нагадаємо, у липні Кабінет міністрів виділив кошти на підвищення зарплати медичних працівників з 1 вересня; підвищення відбудеться як для лікарів, так і для середнього та молодшого медичного персоналу.
Як писало РБК-Україна, раніше анонсувалося, що медикам з 1 вересня підвищать заробітну плату на 25, 50 та 70% у залежності від їхньої категорії.
Так, у квітні 2020 року зарплата у сфері “Охорона здоров’я та надання соціальної допомоги” становила 7035 гривень, або 67,4% від середньої по економіці.
Дощі з грозами та градом і спека до 32° - прогноз погоди на 23 червня
Масштабний збій у роботі Google, X, Reddit та інших сервісів стався 22 червня
Укриття в Україні працюють з порушеннями санітарно-гігієнічних вимог - що показали перевірки
Суд відхилив клопотання захисту Коломойського у справі про замах на вбивство, потерпілий Карпенко дав перші покази