У Києві поліцейські продовжують проводити рейди, аби запобігти вживання алкоголю та куріння серед підлітків. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.
–Загалом з початку поточного року під час поліцейських рейдів у центрі міста за адміністративні правопорушення складено понад 320 протоколів, серед яких: порушення благоустрою міста, куріння та розпивання алкоголю в громадських місцях, невиконання батьківських обов’язків, дрібне викрадення чужого майна, порушення правих торгівлі алкогольними та тютюновими виробами, доведення неповнолітніх до стану сп’яніння, – йдеться у повідомленні.
Нагадємо, що лише за перший місяць літа правоохоронці склали на порушників понад 120 адмінпротоколів. За липень місяць – близько 70.
У поліції зауважили, що й надалі проводитимуть подібні рейди на території міста, зокрема біля торгівельно-розважального центру на площі Спортивній, де полюбляє відпочивати молодь.
Найчастіше правоохоронці виявляють правопорушників, які розпивають алкоголь та палять цигарки у невстановлених законом місяцях.
–У результаті складено 183 протоколи за ст. 178 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді) та 85 протоколів – за ст. 175-1 (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях) Кодексу про адміністративні правопорушення. Із загальної кількості понад 20 протоколів складено на неповнолітніх, – підсумовують у поліції.
Вікторія Гребінь
У Києві через аварію зникло світло у двох районах, відновити мають до 16 години - ДТЕК
У Лаврі загасили пожежу на даху храму після атаки рф, до ліквідації наслідків у Києві залучено авіацію - МВС
Не вніс в декларацію 9,6 млн грн - заступнику директора Київзеленбуду повідомили про підозру
На Київ насувається гроза, синоптики оголосили попередження