У Києві викрито наркодилерів із Дніпропетровської та Черкаської областей.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Києва.

За словами правоохоронців, двоє чоловіків незаконно вирощували та збували коноплю.
– У ході досудового розслідування ми встановили, що подільники займаються збутом канабісу на території міста Києва, Київської, Дніпропетровської та Черкаської областей України. Під час проведення обшуків за місцями мешкання фігурантів ми вилучили близько 50 кг канабісу та ліквідували посів рослин коноплі у кількості майже 700 штук. За цінами «чорного ринку», сума вилученого складає близько 15 мільйонів гривень, – зазначив заступник начальника слідчого управління поліції Києва Едуард Соловйов.
Чоловікам «світить» до 12 років позбавлення волі.
Вікторія Гребінь
Важливі новини та перевірена інформація в Telegram і Facebook.
СБУ показала уламки російського дрона "Герань-2", яким рф вдарила по Лаврі
У Лаврі та Мистецькому арсеналі у Києві триває гасіння пожеж після масованого удару рф
У Києві поліція відкрила справу проти сталкера через переслідування жінок
Наслідки атаки на Київ: горять МАФи на Шулявці, під ударом кіностудія імені Довженка