КИЇВ. 26 серпня. УНН. Губернатор штату Вісконсін Тоні Еверс ввів на його території режим надзвичайної ситуації на фоні заворушень, які спалахнули після того, як поліцейські поранили пострілами в спину 29-річного афроамериканця Джейкоба Блейка. Відповідна заява розміщена у вівторок на сайті влади штату, пише УНН.
За словами губернатора, введення режиму НС дозволить владі штату надавати додаткову підтримку екстреним службам в захисті інфраструктурних та культурних об’єктів. З цією ж метою Еверс розпорядився збільшити вдвічі — до 250 осіб — чисельність співробітників Національної гвардії в місті Кеноші. Губернатор підкреслив, що вони не будуть перешкоджати реалізації “права людей на мирний протест і не будуть заважати співробітникам ЗМІ висвітлювати цю ситуацію”.
У свою чергу влада округу Кеноша знову ввели комендантську годину, щоб запобігти заворушенням в нічний час доби. Як уточнила пресслужба міського шерифа, обмеження діятиме з 20:00 до 07:00 (04:00-15:00 за київським часом). Комендантська година вводилася також в ніч на вівторок.
But as I said yesterday, and as I’ll reiterate today, everyone should be able to exercise their fundamental right-whether a protester or member of the press-peacefully and safely.
— Governor Tony Evers (@GovEvers) August 25, 2020
Масові заворушення спалахнули в Кеноші, після того як у неділю поліцейські кілька вистрілили в спину афроамериканцю Джейкобу Блейку. Учасники заворушень вибили двері в будівлі місцевого суду, підпалили кілька машин, пошкодили систему освітлення міських вулиць. У місто були направлені підрозділи Національної гвардії штату Вісконсін, була введена комендантська година, для розгону натовпу поліція застосувала сльозогінний газ.
Мелоні порадила Трампу зосередитися на підтримці власної популярності
"Кіре, ти завжди бажаний гість в Україні" - Зеленський відреагував на відставку Стармера
Британія успішно випробувала нові далекобійні ракети, які можуть передати Україні
Макрон заявив, що баланс сил в Україні суттєво змінився