ОМОН застосував сльозогінний газ при розгоні учасників акції протесту в Білорусі. Мітингувальники зібралися біля Жовтневого РВВС.
Про це повідомляє телеканал “Белсат”.
ОМОН застосував сльозогінний газ і провели затримання людей. Силовики затримали активіста Євгена Дудкіна, який виступав у РВВС і підтримує мітингувальників “Гродно Азот”.
“Євгена затримали дорогою додому в тролейбусі. Зараз його везуть в те ж відділення міліції”, – йдеться в повідомленні.
Повідомляється, коли мітингувальники розходилися, їх почали затримувати люди в цивільному одязі. Після бійок силовики застосували до них сльозогінний газ.
Зазначимо, у вівторок на площі Незалежності в Мінську, за інформацією місцевих ЗМІ, зібралися від 2 до 5 тисяч осіб, демонстранти прийшли на акцію з біло-червоно-білими прапорами і плакатами “Портфель під пахву – і йди”, “Він не переміг”, “Лукашенко у відставку”.
При цьому неподалік від площі Незалежності поблизу Комаровського ринку пройшла акція на підтримку чинної влади. Її чисельність оцінюється в тисячу осіб.
Раніше білоруська опозиціонерка Світлана Тіхановська оголосила про початок мирної революції в країні.
Також РБК-Україна писало, що на тлі ситуації в Білорусі Рада безпеки прийняла заходи з стабілізації обстановки.
У Сенаті США схвалили збільшення військової допомоги Україні на 750 млн доларів
Усі аеропорти москви повністю зупинили роботу - росавіація
Що передбачає угода США та Ірану — перші подробиці
Гегсет заявив про успішне випробування США системи ППО "Золотий купол"