Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що проти його режиму почалася “дипломатична бійня” на найвищому рівні. Він упевнений, що її ведуть “несталі сусіди”.
Про це він заявив на нараді з членами уряду в Мінську, передає БЕЛТА.
За його словами, засоби масової інформації та інформаційна сфера залучені в гібридну війну проти Білорусі.
“Дипломатична бійня проти нас почалася і на найвищому рівні”, – підкреслив Лукашенко.
Він також додав, що “це дипломатична війна”, оскільки “несталі сусіди” втручаються у внутрішні справи Білорусі.
Зазначимо, раніше Лукашенко також виступив із звинуваченнями на адресу Польщі, яка, на його думку, нібито планує приєднати собі Гродненську область.
Нагадаємо, раніше ЄС і Канада закликали Лукашенка погодитися на посередництво ОБСЄ при врегулюванні ситуації в Білорусі, де вже кілька тижнів тривають протести проти його режиму.
До цього генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що влада Білорусі використовує Альянс як привід для силового розгону демонстрантів; він також спростував, що НАТО нарощує сили на східному фланзі.
Рубіо традиційно привітав жителів країни-агресорки з Днем Росії
Посол України на Кіпрі Ніжинський подав у відставку. Але у МЗС є проблема
Сили безпілотних систем за рік уразили понад 356 тисяч російських цілей - Зеленський
Причина конфлікту Польщі та України: Дмитро Кулеба розкрив деталі