Російська Федерація по відношенню до ситуації в Білорусі поводиться більш стримано, ніж Європа і США. При цьому Москві небайдужі події в сусідній країні.
Про це в інтерв’ю “Росія 24” розповів президент Росії Володимир Путін.
“На мій погляд, ми ведемо себе більш стримано і нейтрально по відношенню до подій в Білорусі, ніж багато інші країни – європейські та американські. Ті ж самі США. Але нам, безумовно, байдуже, що там відбувається. Це, може бути, найближча до нас країна. І етнічно, і в мовному плані, культурному, духовному… Найтісніший кооперація в промисловості”, – заявив Путін.
На його думку, на процеси у Білорусі хочуть впливати ззовні заради певних політичних інтересів. Він також підкреслив, що білоруські силовики теж ведуть себе стримано по відношенню до протестувальників.
Нагадаємо, раніше Путін заявив, що російська сторона вже підготувала резерв з силовиків, які можуть бути спрямовані в Білорусь в разі загострення ситуації.
До цього білоруський президент Олександр Лукашенко заявив, що готовий до діалогу з опозицією і назвав умову.
ВАКС продовжив строк тримання під вартою для Галущенка, але зменшив заставу
Зеленський анонсував нові пакети ППО для України на засіданні "Рамштайн"
Україна розраховує відкрити перший кластер переговорів про вступ до ЄС уже 15 червня
Порошенко: сьогодні світ приїжджає вчитися сучасній війні в України