У будинку на проспекті Науки, жінка вбила свого цивільного чоловіка. Про це повідомили у відділі комунікації поліції.
Як з’ясувалось, мешканці будинку почули крики сусідів по допомогу та прохання викликати лікарів, тому що в одній із квартир перебуває поранений чоловік.
–Вдень жінка зі своїм співмешканцем у квартирі вживали алкогольні напої. Під час відпочинку між ними виник конфлікт, у ході якого власниця помешкання схопила зі столу ніж і вдарила ним цивільного чоловіка у живіт. Потерпілий від отриманої травми помер, а ми у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України затримали 53-річну мешканку Києва,– розповідає начальник Голосіївського управління поліції Владислав Іщенко.
За скоєне їй загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі.
Вікторія Гребінь
У Києві затримали чоловіка за продаж зброї через поштомати
У Києві сталася масштабна ДТП, ускладнено рух на вулиці Теліги
Смерть пораненого військового у столичній лікарні: перевірка медзакладу виявила порушення, проводиться судмедекспертиза
Нічна атака на Київ: у місті палають будинки та зникло електропостачання