КИЇВ. 28 серпня. УНН. Чемпіонат Європи з художньої гімнастики 2020 року, який пройде у столиці України, відбуватиметься без участі збірної Росії, передає УНН з посиланням на ТАСС.
Російська сторона не бажає відбувати ізоляцію у вигляді 14 днів на території України. Саме це стало основною причиною відмови.
“Умови, які висувають організатори, для російських спортсменів неприйнятні. Там потрібно сидіти два тижні в ізоляції, а це неможливо. Тому ми не подавали заявку на участь в чемпіонаті Європи”, – наголосила президент Всеросійської федерації художньої гімнастики Росії Ірина Вінер-Усманова.
Примітно, що майже 300 гімнасток з 39 країн змагатимуться на європейській першості з художньої гімнастики цього року в Києві: 145 учасниць у дорослій віковій групі та 138 юніорок.
Додамо також, 36-й чемпіонат Європи з художньої гімнастики мав пройти в Києві 21-24 травня, але він був перенесений у зв’язку з поширенням коронавірусу.
"Реал" оголосив про трансфер вихованця "Барселони" за 60 мільйонів євро
США дозволили збірній Ірану прибути до країни за два дні до наступного матчу
"МЮ" придбав земельну ділянку для будівництва нового стадіону на 100 тис. місць
"Металіст 1925" змінив назву на ФК "Харків" та змінив клубну емблему