У Києві двоє чоловіків, які отримали поранення під час ворожого удару сьогодні, померли в лікарні, повідомив мер столиці Віталій Кличко, пише УНН.
Двоє постраждалих від сьогоднішньої атаки ворога чоловіків, які були госпіталізовані, померли в одній з лікарень Києва
Метрополітен та КМДА пояснили українцям, чи можна під час тривог приносити матраци й намети у підземку
Нічна атака на Київ: у місті палають будинки та зникло електропостачання
Кількість поранених у Києві зростає, ворог ударив по 25-поверхівці
На відновлення Успенського собору Лаври після російської атаки кошти забезпечать вже сьогодні - Свириденко